Marvo безжична геймърска мишка Wireless Gaming Mouse M796W - 3200dpi, rechargable
- : In Stock
- Model: MARVO-M796W
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax: 12.24€ (23.95 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G995W СВЪРЗВАНЕ ..
40.57€ (79.35 лв.)
Ex Tax:40.57€ (79.35 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-M796W |
| СВЪРЗВАНЕ | USB Bluetooth Безжично |
| ТИП | Wireless Оптична Геймърска За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3200 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 80 cm |
| РАЗМЕРИ | 102 x 64 x 35 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 76 g |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2.4G with Blutooth dual mode 6 programmable buttons to gain a competitive edge 500mAh battery for long time use |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391930076 |