Out Of Stock
Marvo безжична геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Monka Guru G995W - 26000dpi, 2.4G, Bluetooth 5.2
- : Out Of Stock
- Model: MARVO-G995W
40.57€ (79.35 лв.)
Ex Tax: 40.57€ (79.35 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-G995W |
| СВЪРЗВАНЕ | USB Bluetooth Безжично |
| ТИП | Wireless Оптична Геймърска За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | PWM3395 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 123.4 x 62 x 39.5 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 58 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tri-Mode 2.4G/USB-C/Bluetooth 5.2 Lightweight: 58g Anti-Perspiration sticker present as a gift in the box Switch rating: 80 million clicks Battery specifications: 3.7V - 300mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391932124 |