Gamdias геймърска мишка Gaming Mouse - AURA GS3 - 3600dpi
- : In Stock
- Model: GAMDIAS-AURA-GS3
5.26€ (10.28 лв.)
Ex Tax: 5.26€ (10.28 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.26€ (102.21 лв.)
Ex Tax:52.26€ (102.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2-WH ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
55.08€ (107.74 лв.)
Ex Tax:55.08€ (107.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-240 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.39€ (168.96 лв.)
Ex Tax:86.39€ (168.96 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-360 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
91.47€ (178.91 лв.)
Ex Tax:91.47€ (178.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GS4 СВЪРЗВАНЕ ..
5.26€ (10.28 лв.)
Ex Tax:5.26€ (10.28 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-AURA-GS3 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 61 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 95 g |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Multi-Color Lighting 6 Multi-functional Keys Advanced Ergonomic Design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711514500196 |