Hot
Marvo Геймърска мишка Gaming Mouse CAPO 20 Black - M292 BK - 8000dpi
- : In Stock
- Model: MARVO-M292-BK
7.24€ (14.16 лв.)
Ex Tax: 7.24€ (14.16 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-M292-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 8000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127 x 68 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 78 g |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Lighting effect: 7 colors Switch life: Huanor 300W Wire: 1.5m of braided wire exposed |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391934531 |