Endgame Gear професионална геймърска мишка XM2w 4K - Wireless Gaming Mouse - Black
- : In Stock
- Model: EGG-XM2W-4K-BLK
87.96€ (172.04 лв.)
Ex Tax: 87.96€ (172.04 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-KB65HE-8K-RUS РАЗМЕР ..
159.81€ (312.55 лв.)
Ex Tax:159.81€ (312.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-OP1-8K-V2-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
Ex Tax:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-OP1-8K-V2-WHT СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
Ex Tax:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-XM2-8K-V2-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
Ex Tax:84.55€ (165.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEndgame Gear КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEGG-XM2-8K-V2-WHT СВЪРЗВАНЕ ..
84.55€ (165.37 лв.)
Ex Tax:84.55€ (165.37 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Endgame Gear |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EGG-XM2W-4K-BLK |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Nordic nRF52840 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 4000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh GX |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 7 days |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 122 x 38.5 x 66 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 62 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Built for Competitive Play Wireless Polling Rate of up to 4000Hz Industry-Leading Click Latency Custom-made and pre-sorted Kailh GX SPDT switches Hybrid Skate Design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442511265 |