VGN професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse F1 PRO MAX DRAGONFLY - 1K (4K compatible), Kailh Black Gold Mamba Switches, White
- : In Stock
- Model: F1-PRO-MAX-DRAGONFLY
52.69€ (103.05 лв.)
Ex Tax: 52.69€ (103.05 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-GREY-BL-AZ РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-GREY-BL РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-ORANGE РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-ORANGE-VAP РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV87-GREY-BL-PS РАЗМЕР ..
52.94€ (103.54 лв.)
Ex Tax:52.94€ (103.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VGN |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F1-PRO-MAX-DRAGONFLY |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz (4000Hz Compatible) |
| СУИЧОВЕ | Kailh Black Gold Mamba |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 130hrs |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 121.2 x 63.5 x 37.6 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 55 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4K Compatible (dongle not included) 500mAh battery Equipped with PAW3395 optical sensor Adjustable sensitivity levels for personalized gameplay SMART SPEED Wireless Technology Kailh Black Gold Mamba |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6975943530829 |