Out Of Stock
Xtrike ME геймърски слушалки Gaming Headphones GH-510 - 50mm, RGB
- : Out Of Stock
- Model: XTRM-GH-510
7.43€ (14.54 лв.)
Ex Tax: 7.43€ (14.54 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
12.51€ (24.46 лв.)
Ex Tax:12.51€ (24.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
7.97€ (15.59 лв.)
Ex Tax:7.97€ (15.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.03€ (5.93 лв.)
Ex Tax:3.03€ (5.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
3.24€ (6.33 лв.)
Ex Tax:3.24€ (6.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
17.94€ (35.09 лв.)
Ex Tax:17.94€ (35.09 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GH-510 |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Телевизор Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 50 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 110 dB |
| ИМПЕДАНС | 20 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 ± 3dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.1 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Double head beam design Closed, over-ear design for powerful bass sounds Static RGB lighting effects |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391928202 |