Genius слушалки с микрофон Headset HS-220U - AI, USB-C, Mic, Black
- : In Stock
- Model: GENIUS-HS-220U-BK
11.64€ (22.76 лв.)
Ex Tax: 11.64€ (22.76 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
10.13€ (19.82 лв.)
Ex Tax:10.13€ (19.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-SLV СВЪРЗВАНЕ ..
10.64€ (20.80 лв.)
Ex Tax:10.64€ (20.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
7.13€ (13.94 лв.)
Ex Tax:7.13€ (13.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-WH-GR СВЪРЗВАНЕ ..
6.95€ (13.60 лв.)
Ex Tax:6.95€ (13.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-9000S-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.72€ (22.92 лв.)
Ex Tax:11.72€ (22.92 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-HS-220U-BK |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Компютър Лаптоп Мобилен телефон Таблет |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 101.5 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 84 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.4 m |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | AI Copilot Voice Input USB-C Plug & Play In-line Control Calls & Music |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268262190 |