Genius слушалки с микрофон Headset HS-400A - 3.5 mm, Mic, Black/Green
- : In Stock
- Model: GENIUS-HS-400A-GN
9.33€ (18.24 лв.)
Ex Tax: 9.33€ (18.24 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
10.13€ (19.82 лв.)
Ex Tax:10.13€ (19.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-SLV СВЪРЗВАНЕ ..
10.64€ (20.80 лв.)
Ex Tax:10.64€ (20.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
7.13€ (13.94 лв.)
Ex Tax:7.13€ (13.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-WH-GR СВЪРЗВАНЕ ..
6.95€ (13.60 лв.)
Ex Tax:6.95€ (13.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-9000S-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.72€ (22.92 лв.)
Ex Tax:11.72€ (22.92 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-HS-400A-GN |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Компютър Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 3.5 mm jack x 2 4 pin 3.5 mm jack |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 113 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -54 ± 3 dB |
| ЦВЯТ | Зелен Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3.5 mm Combo Audio Adapter Cable Rotatable microphone Adjustable headband |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268262091 |