Gaming Wireless Headphones PowerColor Alphyn AH10 - Black
- : In Stock
- Model: PC-HEAD-AH10
81.90€ (160.18 лв.)
Ex Tax: 81.90€ (160.18 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| SURROUND 7.1 Dolby | DTS Headphone:X, Virtual 7.1 Surround Sound |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Дължина кабел (m) | 2.5 м |
| Интерфейс | USB-A, USB, 2.4 GHz Wireless |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC, PlayStation® 4, PlayStation® 5, Nintendo Switch, Xbox Series X, Xbox Series S |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен;Червен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
..
91.31€ (178.59 лв.)
Ex Tax:91.31€ (178.59 лв.)
..
91.31€ (178.59 лв.)
Ex Tax:91.31€ (178.59 лв.)
..
510.69€ (998.82 лв.)
Ex Tax:510.69€ (998.82 лв.)
..
492.66€ (963.56 лв.)
Ex Tax:492.66€ (963.56 лв.)
..
414.55€ (810.79 лв.)
Ex Tax:414.55€ (810.79 лв.)