Gaming Earphone ENDORFY Viro Plus 7.1 USB - Black
- : In Stock
- Model: END-HEAD-EY1A001
50.40€ (98.57 лв.)
Ex Tax: 50.40€ (98.57 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| SURROUND 7.1 Dolby | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 53 мм |
| Дължина кабел (m) | 2.9 м |
| Интерфейс | USB-A |
| Микрофон | Да |
| Съвместимост | PC & Console |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 98 |
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
..
34.02€ (66.54 лв.)
Ex Tax:34.02€ (66.54 лв.)
..
86.94€ (170.04 лв.)
Ex Tax:86.94€ (170.04 лв.)
..
94.50€ (184.83 лв.)
Ex Tax:94.50€ (184.83 лв.)
..
95.76€ (187.29 лв.)
Ex Tax:95.76€ (187.29 лв.)
..
107.10€ (209.47 лв.)
Ex Tax:107.10€ (209.47 лв.)