Marvo Геймърски микрофон Gaming USB Microphone - MIC-06 Black - USB, RGB
- : In Stock
- Model: MARVO-MIC-06-BK
17.13€ (33.51 лв.)
Ex Tax: 17.13€ (33.51 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-MIC-06-BK |
| ТИП | Микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -32 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 208 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.7 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Noise-cancelling function Excellent sound quality Easy to reach controls Usb plug and play |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391930052 |