Out Of Stock
Marvo безжични геймърски слушалки Gaming Headphones Monka Echo HG9069W - Bluetooth, 2.4G
- : Out Of Stock
- Model: MARVO-HG9069W
46.34€ (90.64 лв.)
Ex Tax: 46.34€ (90.64 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-HG9069W |
| ТИП | Безжични слушалки Слушалки Микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп Мобилен телефон Таблет |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | Wireless Bluetooth 5.0 USB 3.5 mm jack |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 118 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 dB |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 280 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.2 m |
| БАТЕРИЯ | 3.7 V 800 mAh |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Playstation 4/5 compatible Illuminating RGB light display Omnidirectional mic for crystal clear communication Effortless in-line audio control |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391932131 |