Marvo Геймърски слушалки Gaming Headphones HG8921 - 50mm, USB, RGB - MARVO-HG8921
- : In Stock
- Model: MARVO-HG8921
16.03€ (31.35 лв.)
Ex Tax: 16.03€ (31.35 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-HG8921 |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Конзоли Компютър Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 50 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 115 dB |
| ИМПЕДАНС | 20 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 300 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.2 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Adaptive suspension headband Comfort and soft earmuffs Static RGB backlight Volume control |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391930267 |