Marvo Геймърски микрофон Gaming USB Microphone - Blast 60 Black - MIC-07 - USB, RGB
- : In Stock
- Model: MARVO-MIC-07-BK
22.58€ (44.17 лв.)
Ex Tax: 22.58€ (44.17 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-MIC-07-BK |
| ТИП | Микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 390 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.0 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | IC Model: Noise reduction AMP1821 Frequency response of microphone head: 20HZ-20KHZ MIC Impedance: 2.2k MIC Test Voltage : 5v-250mA Premium Shock Mount Professional Sound Chipset 192 KHZ/24BIT Mount adapter for boom arm included |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391934883 |