Marvo геймърски слушалки тапи Gaming Earbuds Quaz - BE-889
- : In Stock
- Model: MARVO-BE-889
13.71€ (26.82 лв.)
Ex Tax: 13.71€ (26.82 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-BE-889 |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth 5.3 |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 13 mm |
| ЦВЯТ | Червен Черен |
| ТЕГЛО | 76 g |
| БАТЕРИЯ | Headset: 3.7 V 30 mAh Charging bin battery: 3.7 V 280 mAh |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mecha Design Stereo Sound Long Battery Life Intellighent voice Type-C charging port - 30 cm cable included |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391936085 |