Marvo безжични геймърски слушалки Gaming Headphones Tactic X Pro - Bluetooth, 2.4G, 7.1, RGB - MARVO-HG9076W
- : In Stock
- Model: MARVO-HG9076W
36.43€ (71.26 лв.)
Ex Tax: 36.43€ (71.26 лв.)
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
Ex Tax:41.06€ (80.31 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-HG9076W |
| ТИП | Слушалки с микрофон Безжични слушалки Virtual 7.1 |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп Мобилен телефон Телевизор Таблет |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth 5.3 Wireless 3.5 mm jack USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 53 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 115 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 310 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.5 m |
| БАТЕРИЯ | 3.7 V 1000 mAh |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Over-ear Design Bluetooth 5.3 & 2.4G Type-C charging cable (0.3m) and Type-C to 3.5mm audio cable (1.5m) included Self-Adjustable Headband Flexible mic |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391936641 |