Gaming Chair ThunderX3 YAMA1 Black/Black
- : In Stock
- Model: TX3-CHAIR-GAGC-225
142.70€ (279.09 лв.)
Ex Tax: 142.70€ (279.09 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Височина на облегалката | 740 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 500 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Червен;Черен |
| Ширина на седалката | 500 мм |
From Same Category
..
177.40€ (346.96 лв.)
Ex Tax:177.40€ (346.96 лв.)
..
295.24€ (577.45 лв.)
Ex Tax:295.24€ (577.45 лв.)
..
196.53€ (384.39 лв.)
Ex Tax:196.53€ (384.39 лв.)
..
492.70€ (963.63 лв.)
Ex Tax:492.70€ (963.63 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
From Same Brand
..
268.33€ (524.81 лв.)
Ex Tax:268.33€ (524.81 лв.)
..
196.53€ (384.39 лв.)
Ex Tax:196.53€ (384.39 лв.)
..
196.53€ (384.39 лв.)
Ex Tax:196.53€ (384.39 лв.)
..
178.59€ (349.30 лв.)
Ex Tax:178.59€ (349.30 лв.)
..
178.59€ (349.30 лв.)
Ex Tax:178.59€ (349.30 лв.)