Безплатна доставка
Gaming Chair noblechairs DAWN - Black
- : In Stock
- Model: NOBLE-GAGC-400
526.79€ (1,030.32 лв.)
Ex Tax: 526.79€ (1,030.32 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Височина на облегалката | 850 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 470 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 110 kg |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Ширина на седалката | 530 мм |
From Same Category
..
177.40€ (346.96 лв.)
Ex Tax:177.40€ (346.96 лв.)
..
295.24€ (577.45 лв.)
Ex Tax:295.24€ (577.45 лв.)
..
196.53€ (384.39 лв.)
Ex Tax:196.53€ (384.39 лв.)
..
492.70€ (963.63 лв.)
Ex Tax:492.70€ (963.63 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
From Same Brand
..
430.92€ (842.81 лв.)
Ex Tax:430.92€ (842.81 лв.)
..
454.51€ (888.94 лв.)
Ex Tax:454.51€ (888.94 лв.)
..
536.37€ (1,049.05 лв.)
Ex Tax:536.37€ (1,049.05 лв.)
..
536.37€ (1,049.05 лв.)
Ex Tax:536.37€ (1,049.05 лв.)
..
12.97€ (25.36 лв.)
Ex Tax:12.97€ (25.36 лв.)