Безплатна доставка
Tablet ReMarkable 2, 10.3″, E-ink, Marker plus
- : In Stock
- Model: REM-2TABLET
583.07€ (1,140.38 лв.)
Ex Tax: 583.07€ (1,140.38 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| RAM | 1 GB |
| USB PD | Не |
| Wireless | Wi-Fi |
| Автономия на акумулатор | 2 седмици |
| Батерия | Li-Ion |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Вход слушалки | Не |
| Вътрешна памет | 8 GB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Мощност захранване min-max (W) | 7.5 - 10 |
| Подсветка | Да |
| Процесор | Dual‑core ARM (~1.2 GHz) |
| Размер на екрана | 10.3 inch |
| Резолюция | 229 ppi |
| Свързаност | USB, Wi-Fi |
| Слот карта памет | Не |
| Технология дисплей | E-ink |
| Тип екран | E-ink |
| Тъч екран | Капацитивен мултисензорен екран |
| Цвят | Сив |
From Same Category
..
389.34€ (761.48 лв.)
Ex Tax:389.34€ (761.48 лв.)
..
427.14€ (835.41 лв.)
Ex Tax:427.14€ (835.41 лв.)
..
427.14€ (835.41 лв.)
Ex Tax:427.14€ (835.41 лв.)
..
403.72€ (789.60 лв.)
Ex Tax:403.72€ (789.60 лв.)
..
227.78€ (445.50 лв.)
Ex Tax:227.78€ (445.50 лв.)
From Same Brand
..
119.08€ (232.91 лв.)
Ex Tax:119.08€ (232.91 лв.)
..
1,007.16€ (1,969.83 лв.)
Ex Tax:1,007.16€ (1,969.83 лв.)
..
747.04€ (1,461.09 лв.)
Ex Tax:747.04€ (1,461.09 лв.)
..
917.42€ (1,794.31 лв.)
Ex Tax:917.42€ (1,794.31 лв.)
..
1,031.42€ (2,017.29 лв.)
Ex Tax:1,031.42€ (2,017.29 лв.)