Hama “Jam Star” Dynamic Microphone, Jack Cable 3 m + Adapter, On/Off
- : In Stock
- Model: HAMA-46004
11.98€ (23.44 лв.)
Ex Tax: 11.98€ (23.44 лв.)
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел | 3 м |
| Импеданс | 600 Ω |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 10 kHz |
From Same Category
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
8.56€ (16.73 лв.)
Ex Tax:8.56€ (16.73 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
Ex Tax:15.76€ (30.83 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
33.60€ (65.72 лв.)
Ex Tax:33.60€ (65.72 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)