Orico поставка за лаптоп Laptop Stand - White - PFB-A24-WH
- : In Stock
- Model: PFB-A24-WH-BP
6.80€ (13.31 лв.)
Ex Tax: 6.80€ (13.31 лв.)
From Same Category
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
18.08€ (35.37 лв.)
Ex Tax:18.08€ (35.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
13.24€ (25.89 лв.)
Ex Tax:13.24€ (25.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.57€ (28.49 лв.)
Ex Tax:14.57€ (28.49 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCD3520-EU-GY-BP ТИП ..
88.01€ (172.12 лв.)
Ex Tax:88.01€ (172.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTS200-EU-GY-BP ТИП ..
127.56€ (249.49 лв.)
Ex Tax:127.56€ (249.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCBT-UT01-BK-BP ТИП ..
2.30€ (4.49 лв.)
Ex Tax:2.30€ (4.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAH-AC10-GY-BP ТИП ..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCTA2-SV ТИП ..
3.09€ (6.04 лв.)
Ex Tax:3.09€ (6.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PFB-A24-WH-BP |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | POM |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 263 x 190 x 150 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 7 позиции |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 200 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dimensions (folded): 263 x 45 x 22 mm Maximum Bearing Capacity - 80 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6936761862295 |