Out Of Stock
Orico алуминиева поставка за лаптоп Laptop Stand - Aluminum, 2 x USB3.0, Card Reader, up to 15.6" - LST-2AS-SV
- : Out Of Stock
- Model: LST-2AS-SV-BP
54.57€ (106.73 лв.)
Ex Tax: 54.57€ (106.73 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
18.08€ (35.37 лв.)
Ex Tax:18.08€ (35.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
13.24€ (25.89 лв.)
Ex Tax:13.24€ (25.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.57€ (28.49 лв.)
Ex Tax:14.57€ (28.49 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCD3520-EU-GY-BP ТИП ..
88.01€ (172.12 лв.)
Ex Tax:88.01€ (172.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTS200-EU-GY-BP ТИП ..
127.56€ (249.49 лв.)
Ex Tax:127.56€ (249.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCBT-UT01-BK-BP ТИП ..
2.30€ (4.49 лв.)
Ex Tax:2.30€ (4.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAH-AC10-GY-BP ТИП ..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCTA2-SV ТИП ..
3.09€ (6.04 лв.)
Ex Tax:3.09€ (6.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | LST-2AS-SV-BP |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | Алуминий |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 2 |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 275 x 255 x 50 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 45° |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Сребрист |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 11-15.6`` devices Aluminium Alloy Silicone pad Device protection pad Anti-slip pad SD card slot 2 x USB 3.0 5Gbps USB3.0 A TO A, 0.5 m included |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6954301172796 |