Out Of Stock
Unitek удължител HDMI Extender over LAN - V101A
- : Out Of Stock
- Model: V101A
58.17€ (113.78 лв.)
Ex Tax: 58.17€ (113.78 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
42.68€ (83.47 лв.)
Ex Tax:42.68€ (83.47 лв.)
..
153.72€ (300.65 лв.)
Ex Tax:153.72€ (300.65 лв.)
..
32.67€ (63.90 лв.)
Ex Tax:32.67€ (63.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-Media-Pointer-100 ТИП ..
16.61€ (32.49 лв.)
Ex Tax:16.61€ (32.49 лв.)
..
118.74€ (232.24 лв.)
Ex Tax:118.74€ (232.24 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1416B ТИП ..
30.67€ (59.98 лв.)
Ex Tax:30.67€ (59.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1404A ТИП ..
34.27€ (67.02 лв.)
Ex Tax:34.27€ (67.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯY-1468 ТИП ..
7.46€ (14.58 лв.)
Ex Tax:7.46€ (14.58 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1183A01 ТИП ..
52.46€ (102.61 лв.)
Ex Tax:52.46€ (102.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯB105B ТИП ..
5.73€ (11.22 лв.)
Ex Tax:5.73€ (11.22 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Unitek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | V101A |
| ТИП | Удължител |
| КОНЕКТОР 1 | LAN UTP CAT-6e HDMI Женски |
| КОНЕКТОР 2 | Lan UTP CAT-6e HDMI Женски |
| ДЪЛЖИНА | 150 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 1080p @ 60Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Support HDMI1.4a Support 8Bit/10Bit/12Bit Color Deep LED indicators for status monitoring Plug and Play Power: DC5V/1A (DC Size: 5.5*2.1mm) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4894160036148 |