Out Of Stock
Unitek Адаптер Adapter USB-C M to DisplayPort x 2 F - 8K@30Hz, MST - V1404A
- : Out Of Stock
- Model: V1404A
34.27€ (67.02 лв.)
Ex Tax: 34.27€ (67.02 лв.)
From Same Category
..
29.16€ (57.02 лв.)
Ex Tax:29.16€ (57.02 лв.)
..
29.85€ (58.38 лв.)
Ex Tax:29.85€ (58.38 лв.)
..
21.22€ (41.50 лв.)
Ex Tax:21.22€ (41.50 лв.)
..
1,305.89€ (2,554.10 лв.)
Ex Tax:1,305.89€ (2,554.10 лв.)
..
10.58€ (20.70 лв.)
Ex Tax:10.58€ (20.70 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1416B ТИП ..
30.67€ (59.98 лв.)
Ex Tax:30.67€ (59.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯY-1468 ТИП ..
7.46€ (14.58 лв.)
Ex Tax:7.46€ (14.58 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1183A01 ТИП ..
52.46€ (102.61 лв.)
Ex Tax:52.46€ (102.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯB105B ТИП ..
5.73€ (11.22 лв.)
Ex Tax:5.73€ (11.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1177AGY01 ТИП ..
78.76€ (154.05 лв.)
Ex Tax:78.76€ (154.05 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Unitek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | V1404A |
| ТИП | Преходник |
| КОНЕКТОР 1 | USB-C Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | DisplayPort x 2 Женски |
| ДЪЛЖИНА | 0.15 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Input: USB-C 3.2 (DisplayPort 1.4 Alt Mode) or Thunderbolt 3/4 Output: 2 Port DisplayPort 1.4 Material / Color: Aluminium Alloy / Space Grey Support Windows Display Extended and Mirror mode (MST and SST) Up to 8 channel audio |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4894160044921 |