Geometric Future кутия Case EATX - Model 6 Cezanne Black
- : In Stock
- Model: 1AM6CZBK00AA0
56.70€ (110.90 лв.)
Ex Tax: 56.70€ (110.90 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
28.96€ (56.63 лв.)
Ex Tax:28.96€ (56.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.34€ (69.12 лв.)
Ex Tax:35.34€ (69.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.88€ (64.30 лв.)
Ex Tax:32.88€ (64.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.28€ (74.87 лв.)
Ex Tax:38.28€ (74.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.18€ (74.67 лв.)
Ex Tax:38.18€ (74.67 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503B-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.57€ (34.36 лв.)
Ex Tax:17.57€ (34.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112001 РАЗМЕР(мм) ..
15.22€ (29.77 лв.)
Ex Tax:15.22€ (29.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112011 РАЗМЕР(мм) ..
15.22€ (29.77 лв.)
Ex Tax:15.22€ (29.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503W-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.57€ (34.36 лв.)
Ex Tax:17.57€ (34.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1C253B0363000 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
146.25€ (286.04 лв.)
Ex Tax:146.25€ (286.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 1AM6CZBK00AA0 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отгоре |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 1 Front: 120 mm x 3 Bottom: 120 / 140 mm x 3 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 4 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7+2 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 162 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 360 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Three-sided tempered glass Independent power supply compartment as long as 180 mm Dual 360+240 water cooler ensures high performance Fully compatible with 30 series graphics cards or graphics cards as long as 350mm, vertical installation is supported without deformation U-Shaped stable footstand Large removable and washable magnetic filters at the bottom |
| РАЗМЕРИ | 450 x 215 x 450 mm |
| ТЕГЛО | 9.95 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974433740069 |