be quiet! вентилатор Fan 140mm - Pure Wings 3 140mm PWM
- : In Stock
- Model: BL108
13.84€ (27.07 лв.)
Ex Tax: 13.84€ (27.07 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL123 РАЗМЕР(мм) ..
20.41€ (39.91 лв.)
Ex Tax:20.41€ (39.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL132 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL133 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL072 РАЗМЕР(мм) ..
27.63€ (54.05 лв.)
Ex Tax:27.63€ (54.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL105 РАЗМЕР(мм) ..
12.53€ (24.50 лв.)
Ex Tax:12.53€ (24.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BL108 |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200-1200 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Rifle Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 97.5 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 0.96 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.3 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.6 W |
| НИВО НА ШУМ | 21.9 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 80000 |
| ДРУГИ | Optimized fan frame for outstanding performance on radiators Newly designed fan blades and re-arranged angle for extraordinary air pressure Can be operated with very low minimum rpm for very quiet operation |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052190807 |