Out Of Stock
VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear]
- : Out Of Stock
- Model: N75-GB-PS
48.09€ (94.05 лв.)
Ex Tax: 48.09€ (94.05 лв.)
From Same Category
..
55.83€ (109.20 лв.)
Ex Tax:55.83€ (109.20 лв.)
..
52.01€ (101.73 лв.)
Ex Tax:52.01€ (101.73 лв.)
..
51.29€ (100.32 лв.)
Ex Tax:51.29€ (100.32 лв.)
..
57.47€ (112.40 лв.)
Ex Tax:57.47€ (112.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
Ex Tax:72.38€ (141.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-GREY-BL-AZ РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-GREY-BL РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-ORANGE РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯN75-PRO-ORANGE-VAP РАЗМЕР ..
62.65€ (122.54 лв.)
Ex Tax:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVGN КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV87-GREY-BL-PS РАЗМЕР ..
52.94€ (103.54 лв.)
Ex Tax:52.94€ (103.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VGN |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | N75-GB-PS |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Мултимедийна Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Outemu |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Power Silver |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.6mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.6±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 50±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot ABS |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 16 KHz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 82 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 330 x 137 x 31 mm |
| ЦВЯТ | Син Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compact 75% mechanical keyboard with a built-in gasket structure design Features a built-in metallic knob VGN V1 Stabilizers N-key rollover PC position plate Driver programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6975943530256 |