Out Of Stock
ATK професионална безжична геймърска механична клавиатура Wireless Professional Gaming Mechanical Keyboard - Z87 PRO Side Engraving - Aniya Switches
- : Out Of Stock
- Model: Z87-PRO-SIDE-ENGR
72.38€ (141.56 лв.)
Ex Tax: 72.38€ (141.56 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
56.20€ (109.91 лв.)
Ex Tax:56.20€ (109.91 лв.)
..
52.01€ (101.73 лв.)
Ex Tax:52.01€ (101.73 лв.)
..
51.62€ (100.96 лв.)
Ex Tax:51.62€ (100.96 лв.)
..
57.85€ (113.14 лв.)
Ex Tax:57.85€ (113.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
Ex Tax:184.09€ (360.04 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-AIR ПОВЪРХНОСТ ..
11.66€ (22.81 лв.)
Ex Tax:11.66€ (22.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-CARBON ПОВЪРХНОСТ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSKY-MINI ПОВЪРХНОСТ ..
14.09€ (27.56 лв.)
Ex Tax:14.09€ (27.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
Ex Tax:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
Ex Tax:189.43€ (370.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | ATK |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | Z87-PRO-SIDE-ENGR |
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Bluetooth Мултимедийна Механична Геймърска Wireless Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | BSUN |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | BSUN Aniya |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.2±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Side Print |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 362.7 x 134.3 x 40.1 mm |
| ЦВЯТ | Сив Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000 mAh battery Hot-Swappable Switches Gasket Structure eSport 1ms Ultra-low Latency Tri-Mode: Bluetooth5.0, 2.4G, Wired Silicone dampening pads N-Key rollover 16.8M RGB CNC Aluminum Top Case, ABS Bottom Case |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976742070899 |