Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 HE RGB - 1K, Magnetic Amber Pro Switches - White
- : In Stock
- Model: MAD-60-HE-RGB-WH
56.91€ (111.30 лв.)
Ex Tax: 56.91€ (111.30 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
56.20€ (109.91 лв.)
Ex Tax:56.20€ (109.91 лв.)
..
52.01€ (101.73 лв.)
Ex Tax:52.01€ (101.73 лв.)
..
51.62€ (100.96 лв.)
Ex Tax:51.62€ (100.96 лв.)
..
57.85€ (113.14 лв.)
Ex Tax:57.85€ (113.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
Ex Tax:72.38€ (141.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMadlions КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZEUS-GREEN ПОВЪРХНОСТ ..
8.69€ (16.99 лв.)
Ex Tax:8.69€ (16.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMadlions КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFIRE-68-RGB-WH РАЗМЕР ..
55.02€ (107.60 лв.)
Ex Tax:55.02€ (107.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMadlions КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAD-60-HE-C-FS-GAT РАЗМЕР ..
82.09€ (160.56 лв.)
Ex Tax:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMadlions КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAD-60-HE-C-FS-AMB РАЗМЕР ..
80.14€ (156.74 лв.)
Ex Tax:80.14€ (156.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMadlions КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAD-60-HE-V2-FS-MS-BK РАЗМЕР ..
61.65€ (120.58 лв.)
Ex Tax:61.65€ (120.58 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Madlions |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAD-60-HE-RGB-WH |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Amber |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Magnetic Amber Pro |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 37±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through Side Print |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 32 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 60 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 302 x 116 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1K Polling Rate Customizable Key Travel Rapid RT Reset Esport Latency Adjustable 0 Deadzone 16.8M RGB Madlions Strap |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977700930736 |