VCom Кабел HDMI M / M Ultra HD 4k2k Gold v1.4 ethernet 3D - CG525-15m
- : In Stock
- Model: CG525-15m
24.19€ (47.31 лв.)
Ex Tax: 24.19€ (47.31 лв.)
From Same Category
..
11.00€ (21.51 лв.)
Ex Tax:11.00€ (21.51 лв.)
..
10.37€ (20.28 лв.)
Ex Tax:10.37€ (20.28 лв.)
..
10.14€ (19.84 лв.)
Ex Tax:10.14€ (19.84 лв.)
..
6.20€ (12.12 лв.)
Ex Tax:6.20€ (12.12 лв.)
..
15.26€ (29.84 лв.)
Ex Tax:15.26€ (29.84 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDD471 ТИП ..
56.92€ (111.33 лв.)
Ex Tax:56.92€ (111.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCU834 ТИП ..
7.92€ (15.50 лв.)
Ex Tax:7.92€ (15.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCE313-0.15m ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
Ex Tax:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA511 ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
Ex Tax:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA501 ТИП ..
0.88€ (1.72 лв.)
Ex Tax:0.88€ (1.72 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VCOM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CG525-15m |
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | HDMI Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 15 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p (3840x2160) |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895182201811 |