Out Of Stock
VCom Кабел HDMI M / M Ultra HD 4k2k Gold v1.4 ethernet 3D - CG525-30m
- : Out Of Stock
- Model: CG525-30m
64.45€ (126.06 лв.)
Ex Tax: 64.45€ (126.06 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
11.00€ (21.51 лв.)
Ex Tax:11.00€ (21.51 лв.)
..
10.37€ (20.28 лв.)
Ex Tax:10.37€ (20.28 лв.)
..
10.14€ (19.84 лв.)
Ex Tax:10.14€ (19.84 лв.)
..
6.20€ (12.12 лв.)
Ex Tax:6.20€ (12.12 лв.)
..
15.26€ (29.84 лв.)
Ex Tax:15.26€ (29.84 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDD471 ТИП ..
50.93€ (99.61 лв.)
Ex Tax:50.93€ (99.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCU834 ТИП ..
7.09€ (13.86 лв.)
Ex Tax:7.09€ (13.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCE313-0.15m ТИП ..
1.31€ (2.55 лв.)
Ex Tax:1.31€ (2.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA511 ТИП ..
1.31€ (2.55 лв.)
Ex Tax:1.31€ (2.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA501 ТИП ..
0.79€ (1.54 лв.)
Ex Tax:0.79€ (1.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VCOM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CG525-30m |
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | HDMI Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 30 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p (3840x2160) |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895182203341 |