Out Of Stock
VCom активен оптичен кабел Active Optical Cable HDMI V2.1 M/M 15m - D3743-15.0m
- : Out Of Stock
- Model: D3743-15.0m
32.23€ (63.04 лв.)
Ex Tax: 32.23€ (63.04 лв.)
From Same Category
..
11.00€ (21.51 лв.)
Ex Tax:11.00€ (21.51 лв.)
..
10.37€ (20.28 лв.)
Ex Tax:10.37€ (20.28 лв.)
..
10.14€ (19.84 лв.)
Ex Tax:10.14€ (19.84 лв.)
..
6.20€ (12.12 лв.)
Ex Tax:6.20€ (12.12 лв.)
..
15.26€ (29.84 лв.)
Ex Tax:15.26€ (29.84 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDD471 ТИП ..
50.93€ (99.61 лв.)
Ex Tax:50.93€ (99.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCU834 ТИП ..
7.09€ (13.86 лв.)
Ex Tax:7.09€ (13.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCE313-0.15m ТИП ..
1.31€ (2.55 лв.)
Ex Tax:1.31€ (2.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA511 ТИП ..
1.31€ (2.55 лв.)
Ex Tax:1.31€ (2.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA501 ТИП ..
0.79€ (1.54 лв.)
Ex Tax:0.79€ (1.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VCOM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | D3743-15.0m |
| ТИП | Оптичен кабел |
| КОНЕКТОР 1 | HDMI Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 15 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@60Hz/4K@120Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 48 Gb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Active optical cable support HDMI 2.1V Bandwidth up to 48Gbps, Ethernet 3D, HDCP 2.2,HDR 24K Gold plated Connector Metal hood |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895182205857 |