Zalman кутия Case ATX - i3 NEO ARGB White - Mesh, aRGB, Tempered Glass
- : In Stock
- Model: I3-NEO-ARGB-WHITE
59.36€ (116.10 лв.)
Ex Tax: 59.36€ (116.10 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
Ex Tax:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
Ex Tax:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
Ex Tax:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
Ex Tax:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
Ex Tax:38.38€ (75.07 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | I3-NEO-ARGB-WHITE |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm (ARGB Fans) Rear: 1 x 120 mm (ARGB Fan) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 355 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Front mesh panel High Cooling Performance Easy accessible design on top I/O ports Top and bottom magnetic dust filters Edgeless Premium Tempered Glass Side Panel Professional Cable Management ARGB CONTROLLER Maximum PSU Length: 210 mm |
| РАЗМЕРИ | 422 x 219 x 484 mm |
| ТЕГЛО | 5.6 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213766275 |