Zalman охладител за процесор CPU Cooler CNPS4X BLACK V2 - LGA1851/AM5
- : In Stock
- Model: CNPS4X-BK-V2
12.00€ (23.48 лв.)
Ex Tax: 12.00€ (23.48 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CNPS4X-BK-V2 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 150 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 x 92 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 38.96 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 29.0 dBA |
| РАЗМЕРИ | 95 x 75 x 135 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Optimized for powerful cooling performance Aluminum heat sink designed for precise and efficient airflow Electrophoretic coating Process Maximizing heat transfer through DTH(Direct Touch Heatpipe) technology 92mm high-performance fan with PWM function Variety of PC case compatibility provide great install experience |
| ТЕГЛО | 420 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8800263650477 |