Zalman охлаждане за процесор CPU Cooler CNPS9X PERFORMA PLUS ARGB BLACK LGA1851/AM5
- : In Stock
- Model: CNPS9X-PRF-PLUS-ARGB-BK
25.56€ (49.99 лв.)
Ex Tax: 25.56€ (49.99 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CNPS9X-PRF-PLUS-ARGB-BK |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 220 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 26 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 600-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 69.12 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 29.7 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.01 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 122 x 77 x 157 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Powerful 120mm Annular Fan Vibrant ARGB Lighting Effect Optimized PWM control Superior Performance of Aluminum Heat Sink and Copper Heatpipes Black coated copper heatpipes DTH (Direct Touch Heat pipes) Pre-installed Anti-vibration rubber pads |
| ТЕГЛО | 710 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213765414 |