Zalman Охлаждане за лаптоп Notebook Cooler 17" Black ZM-NS2000
- : In Stock
- Model: ZM-NS2000
24.18€ (47.29 лв.)
Ex Tax: 24.18€ (47.29 лв.)
From Same Category
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.21€ (39.53 лв.)
Ex Tax:20.21€ (39.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.80€ (28.94 лв.)
Ex Tax:14.80€ (28.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.28€ (31.84 лв.)
Ex Tax:16.28€ (31.84 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-NS2000 |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 17" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 3 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 200 x 200 x 20 mm |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 470-610 RPM |
| НИВО НА ШУМ (Max) | 20 dBA |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 377 x 283 x 52 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 7.5° 20° 30° 45° |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 1100 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Регулиране на скоростта на вентилаторите Anti-slip design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213765551 |