Zalman кутия за компютър Case ATX - ZM-S3
- : In Stock
- Model: ZM-S3
37.49€ (73.33 лв.)
Ex Tax: 37.49€ (73.33 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
Ex Tax:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
Ex Tax:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
Ex Tax:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
Ex Tax:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
Ex Tax:38.38€ (75.07 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-S3 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Acrylic glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 1 x 120mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 7 x 120mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 156 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 330 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full Acrylic side panel Възможност за монтаж на водно охлаждане до 240мм отпред Филтри за прах |
| РАЗМЕРИ | 412 x 189 x 451 mm |
| ТЕГЛО | 3.80 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213769252 |