Out Of Stock
Zalman термо паста Thermal compound 7.2W/mK 4g - ZM-STC7
- : Out Of Stock
- Model: ZM-STC7
4.45€ (8.70 лв.)
Ex Tax: 4.45€ (8.70 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA21210.01 ТИП ..
1.48€ (2.90 лв.)
Ex Tax:1.48€ (2.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA24210.01 ТИП ..
2.96€ (5.80 лв.)
Ex Tax:2.96€ (5.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA61210.01 ТИП ..
5.62€ (10.99 лв.)
Ex Tax:5.62€ (10.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic Silver КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTC-AS-ArctiClean ТИП ..
7.67€ (15.01 лв.)
Ex Tax:7.67€ (15.01 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTCP00031B ТИП ..
5.83€ (11.39 лв.)
Ex Tax:5.83€ (11.39 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-STC7 |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 4 g |
| ТОПЛОПРОВОДИМОСТ | 7.2 W/mK |
| ПЛЪТНОСТ | 2.6 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 220 Pa.s |
| ЦВЯТ | Сив |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213769443 |