Zalman захранване PSU MegaMax 600W 80+ ZM600-TXII
- : In Stock
- Model: ZM600-TXII
46.38€ (90.70 лв.)
Ex Tax: 46.38€ (90.70 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
Ex Tax:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
Ex Tax:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
Ex Tax:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
Ex Tax:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
Ex Tax:123.35€ (241.25 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM600-TXII |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 600 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80 PLUS 230V EU Ecodesign under 1 W standby - ErP Lot 6 certified |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 86.5% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 Molex x 4 Floppy connector 4 Pin ATX/EPS x 1 8 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| ТЕГЛО | 1.68 kg |
| ДРУГИ | Protection: OVP/ UVP/ OPP/ SCP |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213765834 |