Zalman кутия Case mATX - P30 AIR White
- : In Stock
- Model: ZM-P30-AIR-WH
83.07€ (162.47 лв.)
Ex Tax: 83.07€ (162.47 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
Ex Tax:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
Ex Tax:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
Ex Tax:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
Ex Tax:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
Ex Tax:38.38€ (75.07 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-P30-AIR-WH |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 140 mm (ARGB Fan) Rear: 1 x 140 mm (ARGB Fan) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Front: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 181 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 392 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | High-Performance Panels for Optimized Ventilation Premium Tempered Glass Tool-Free Tempered Glass Support for Reverse Layout Motherboard ARGB Controller Included [(3pin, 5V) x 6 Ports] |
| РАЗМЕРИ | 452(D) x 235(W) x 420(H)mm |
| ТЕГЛО | 7.6 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213764059 |