Out Of Stock
Zalman разклонител за вентилатори Fan Hub - Addressable RGB Hub - ZM-4PALC
- : Out Of Stock
- Model: ZM-4PALC
6.33€ (12.37 лв.)
Ex Tax: 6.33€ (12.37 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-4PALC |
| ТИП | Addressable RGB hub |
| ИНТЕРФЕЙС | 3 pin ADD-RGB 5V VDG SATA Power |
| ПОРТОВЕ | 3 pin ADD-RGB 5V VDG x 4 |
| Х-КА 1 | Magnetic bottom |
| Х-КА 2 | 26 preset patterns |
| Х-КА 3 | ARGB control button / 2-Pin - Connector to ARGB Led control button |
| Х-КА 4 | Rated current: 4.5A |
| РАЗМЕРИ | 45 x 29 x 14 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213762918 |