Zalman захранване PSU DecaMax 500W 80+ ZM500-LX3
- : In Stock
- Model: ZM500-LX3
41.68€ (81.52 лв.)
Ex Tax: 41.68€ (81.52 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
Ex Tax:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
Ex Tax:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
Ex Tax:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
Ex Tax:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
Ex Tax:123.35€ (241.25 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
Ex Tax:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
Ex Tax:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
Ex Tax:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
Ex Tax:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
Ex Tax:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM500-LX3 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 500 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80 PLUS 230V EU CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 85% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 3 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ТЕГЛО | 1.35 kg |
| ДРУГИ | High performance Capacitor (105°C) 12V Single Rail 91% Availability INTEL 5Vsb 3.0A Compatible Active PFC with Up to 99% OPP, OVP, UVP, SCP All Black and simple Cables |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 823884203820 |