Lithium Photo Battery XTAR CR123 3V
- : In Stock
- Model: XTAR-BL-CR123
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax: 2.26€ (4.41 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | CR123A |
| Бранд батерия | XTAR |
| Волтаж | 3 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 1400 mAh |
| Размери (мм) | D-16.8mm:H-34.5mm |
| Технология батерия | Lithium |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Lithium |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
36.54€ (71.47 лв.)
Ex Tax:36.54€ (71.47 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
..
25.77€ (50.40 лв.)
Ex Tax:25.77€ (50.40 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)