All-in-One Cooler ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD
- : In Stock
- Model: ASUS-FAN-MAX-LC360-LCD
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax: 114.09€ (223.15 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Гаранция | 72 месеца |
| Дисплей | 2.4" Full Color IPS LCD |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Ниво на шум | 35.5 dBA |
| Поток на въздух (CFM) | 70.88 CFM |
| Размери (mm) | Радиатор: 394 x 120 x 27 mm |
| Размери Вентилатор | 120 x 120 x 28.8 mm |
| Скорост на въртене | 0 - 2500 RPM |
| Скорост на помпата | 2600 - 3400 +/- 10% RPM |
| Съвместими сокети | AM4, AM5, 1700, 1851 |
| Тип охлаждане | Течност, Въздух |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)
..
136.32€ (266.62 лв.)
Ex Tax:136.32€ (266.62 лв.)