Безплатна доставка
Gaming Console ASUS ROG Xbox Ally RC73YA-NH006W - 7" IPS FHD(1920x1080) 120Hz, 16GB LPDDR5, 512GB SSD, Windows 11 Home
- : In Stock
- Model: ASUS-NOT-RC73YA-NH006W
604.93€ (1,183.13 лв.)
Ex Tax: 604.93€ (1,183.13 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вграден WIFI | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2, Bluetooth 5.2 |
| Видео Портове | USB Type-C combo port (with USB 3.2 Gen2, support DisplayPort™1.4) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Графичен процесор | AMD Radeon Graphics (AMD RDNA 3, 12 CUs, up to 2.7 GHz, up to 8.6 Teraflops) |
| Дисплей | 7-inch IPS Full HD 120Hz |
| Допълнителни портове | 1 x card reader (microSD) (UHS-II), 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Други | Батерия: 60WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Капацитет на съхранение | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe Gen4 TLC |
| Оперативна памет | 16GB LPDDR5 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Платформа | XBOX, Windows 11 Home |
| Поддържана резолюция | 1920 x 1080 |
| Процесор | AMD Ryzen Z2 A - 2.8GHz (6MB Cache, up to 3.8 GHz, 4 cores, 8 Threads) |
| Тип конзола | Hardware |
| Цвят | Бяло и Сиво |
From Same Category
..
999.00€ (1,953.88 лв.)
Ex Tax:999.00€ (1,953.88 лв.)
..
578.34€ (1,131.13 лв.)
Ex Tax:578.34€ (1,131.13 лв.)
..
578.34€ (1,131.13 лв.)
Ex Tax:578.34€ (1,131.13 лв.)
..
622.44€ (1,217.39 лв.)
Ex Tax:622.44€ (1,217.39 лв.)
..
648.90€ (1,269.14 лв.)
Ex Tax:648.90€ (1,269.14 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax:114.09€ (223.15 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)