Power Supply ASUS PRIME 750W, 80+ Bronze
- : In Stock
- Model: ASUS-PS-PRIME-750B-BLK
76.86€ (150.33 лв.)
Ex Tax: 76.86€ (150.33 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 72 месеца |
| Ефективност | 80 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 6 x SATA, 3 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x CPU 4+4 Pin, 3 x 4 Pin Peripheral |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 750 W |
| Размери | 150 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Bronze |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
35.31€ (69.07 лв.)
Ex Tax:35.31€ (69.07 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
41.49€ (81.15 лв.)
Ex Tax:41.49€ (81.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
57.40€ (112.26 лв.)
Ex Tax:57.40€ (112.26 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
48.56€ (94.98 лв.)
Ex Tax:48.56€ (94.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
110.36€ (215.85 лв.)
Ex Tax:110.36€ (215.85 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax:114.09€ (223.15 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)