Gaming Earphone ASUS TUF Gaming H1 Gen II 7.1 Surround Sound
- : In Stock
- Model: ASUS-HEAD-TUF-H1-GEN2
37.46€ (73.27 лв.)
Ex Tax: 37.46€ (73.27 лв.)
Specifications
| SURROUND 7.1 Dolby | Virtual 7.1 Surround Sound |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 мм |
| Дължина кабел (m) | 2 м |
| Интерфейс | USB |
| Микрофон | Да |
| Съвместимост | PC, PlayStation® 4, PlayStation® 5 |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz ~ 20kHz |
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
Ex Tax:41.33€ (80.83 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax:114.09€ (223.15 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)