Gaming Earphone ASUS ROG Delta S, USB-C, Aura Sync RGB
- : In Stock
- Model: ASUS-HEAD-ROG-DELTA-S
168.12€ (328.82 лв.)
Ex Tax: 168.12€ (328.82 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Други | ASUS Aura RGB lighting, Driver Material: Neodymium magnet, Microphone Pick-up Pattern: Unidirectional, Microphone Frequency Response: 100 ~ 10000 Hz, AI Noise Cancelling Microphone, Hi-Fi DAC: ESS 9281 Pro, Hi-Fi Amp: ESS 9281 Pro, Channel: Virtual 7.1, Extra ear-cushions |
| Дължина кабел (m) | USB-C кабел: 1.5m, USB 2.0 кабел: 1m |
| Интерфейс | USB Type-C, USB 2.0 |
| Комплектът включва | Detachable microphone, User guide, ROG Hybrid ear cushion, USB-C to USB 2.0 (Type-A) adapter |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC, MAC, PlayStation® 4, PlayStation® 5, Nintendo Switch |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 ~ 40000 Hz |
From Same Category
..
30.33€ (59.32 лв.)
Ex Tax:30.33€ (59.32 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
Ex Tax:41.33€ (80.83 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.20 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
Ex Tax:20.94€ (40.96 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax:114.09€ (223.15 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)