Case ASUS A21 PLUS TG Black
- : In Stock
- Model: ASUS-CASE-A21P-ARGB-BK
80.64€ (157.72 лв.)
Ex Tax: 80.64€ (157.72 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm, Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Mid Tower |
| Височина CPU Охладител | до 165 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 2.5'', 2 x 2.5"/3.5" |
| Дължина GPU | до 380 mm |
| Дължина PSU | до 210 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x HD Audio |
| Размери (mm) | 220 x 430 x 465 mm |
| Разширителни слотове | 5 |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел: 120/240/280/360mm, Пр.Панел: 120/240/280/360mm |
| Формат дънна платка | Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
26.05€ (50.95 лв.)
Ex Tax:26.05€ (50.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
31.78€ (62.16 лв.)
Ex Tax:31.78€ (62.16 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
29.58€ (57.85 лв.)
Ex Tax:29.58€ (57.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
34.44€ (67.35 лв.)
Ex Tax:34.44€ (67.35 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
34.34€ (67.17 лв.)
Ex Tax:34.34€ (67.17 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax:114.09€ (223.15 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)